Květen 2011

Mei animace 2

28. května 2011 v 21:21 Mei animace


Mei animace

28. května 2011 v 21:17 Mei animace

Léčivá čakra

27. května 2011 v 14:30 Tsunade (Hokage)
Léčiva Chakra je ta, kterou používají lékařští specialisté s cílem zotavovat zranění, jako Tsunade nebo Shizune. Má zelenou barvu a dokáže vyléčit nejen fyzické ale i psychické zranění na těle. Víme o ní tolik, že rány léčí velmi rychle, no nevíme zda každý Shinobi má schopnost používat takový druh Chakry. Vypadá to tak, že uživatel této léčivé Chakra ji nachází ve svých rukou a při dotyku se zraněním se zelená Chakra aktivuje a začne léčit. Neznámá věc je zda se tato Chakra používá i na jiné účely…


Obrázky

25. května 2011 v 18:05 Mizukage obrázky

Mei Terumi

25. května 2011 v 17:48 Mei Terumi (Mizukage)

Mei Terumī

Mei Terumī je Godaime Mizukage. Je současná Kage v Kirigakure no Sato-(Skrytá Mlžná vesnice). Objevila se pouze v nejnovějších dílech Mangy.
Je to celkem mladá a krásná žena, která se snaží obrátit jméno své vesnice od zla k dobru, protože byl předešlý Mizukage tyran. Mei je veselá osoba, co se pokouší řešit vše s úsměvem na rteh.

V řeči se, pokud možno pokouší vyhnout konfliktu a snaží se být otevřená. To se ukázalo, když na setkání kage byla ochotna naslouchat Gaarovi a dokonce ho v jedné chvíli i bránila od Tsuchikagova neuctivého chování. Nicméně Mei může být také i velmi koketní (Když na setkání kagů vtrhl Sasuke a ona mu odpověděla, že nevypadá vůbec špatně a prohlásila "Takový hezký mládenec...Jaká škoda. Aspoň ti dám polibek, pod kterým roztaješ." Což Karin naštvalo a řekla jí, že je to stará rašple. Mei se pak naštvala a začali bojovat...).

Zajímavosti

Mizukage má své dva strážce : Ao a Chōjūrō. Vychází s nimi dobře, až na několik případů, kdy Ao mluví o staré dobré době, kdy se nikdo neflákal, a přestože je Ao považován za jejího nejlepšího přítele, tak se Mizukage naštve a vždy mu v klidu řekne: "Slkapni, nebo tě zabiju" a poté Ao ztichne. Mei je celkem háklivá, pokud jde o její milostný život, protože když Ao někdy něco řekne, ona si to v hlavě nějak divně přebere a vždy to souvisí s vdáváním, tak mu také řekne řekne " Zmlkni, nebo tě zabiju!".
Chōjūrō je menší a má Mizukage rád.
K Chōjūrōvi se Mizukage chová mile, protože je často nerozhodný a nevěří sám v sebe.

Osobní info

Mei Terumi vypadá vzhledem moc hezky. Má dlouhé hnědé sestříhané vlasy a nahoře drdol. Zelené oči a modře nalakované nehty. Měří zhruba 178 cm a váží 53,9 kg. Je to štíhlá žena něco po třicítce. Nosí dlouhé modré šaty ke kolenům a boty na podpadku s chrániči pod kolena. Má síťované silonky a tílko pod šatami. Šaty a ťílko začínají až pod rameny. Kolem pasu nosí něco jako "ledvinku", což jí slouží jako kabelka.


Překlad jména

"Terumi" znamená něco jako "zářivě krásná", ale každý má jiný názor na to, jak vypadá.¨


Přírodní elementy Chakry

Mizukage má:
Doton-(země)
Katon-(oheň)
Suiton-(voda)
Youton-(Kyselina v pevnějsí formě Lávy)
Futtun-(Výpary z Kyselin)

Youton Mizukage je tak silný, že dokázal roztavit i Sasukeho Susanoo. Mizukage má ale ještě jedno Kekkei Genkai-Futton, díky kterému vyvolá mlhu, která je jedovatá.

Techniky:

Youton: Yokai no Jutsu
Futton: Komu no Jutsu
Tsunade

24. května 2011 v 19:49 Tsunade (Hokage)

Tsunade - Godaime Hokage

Tsunade je vnučkou Prvního Hokageho a kunoichi (ženská ninja) z týmu Legendárních Sanninů (Densetsu no Sannin), kam patří i Jiraiya a Orochimaru. Nyní vykonává úřad jako Pátý Hokage. Sice jí je stejně jako Jiraiyovi a Orochimaru 50 let, ale pomocí Henge no Jutsu (přeměna) si vylepšila vzhled tak, aby vypadala stále na 20. Naruto ji ale stejně pořád oslovuje "bábi Tsunade" (Tsunade-baachan), což nemá samozřejmě vůbec ráda. Je to velmi mocný lékařský ninja. I její bojové schopnosti jsou více než dobré. Je také krotitel slimáků.

Během dvou Velkých ninjovských válek byli oba, její bratr Nawaki a přítel Dan, zabiti. Oba měli sen téměř shodný s tím, jaký má Uzumaki Naruto, to je stát se Hokagem a ochraňovat ty, které milují. Po jejich smrti se u Tsunade projevila fóbie na krev, i přes to, že je lékařský ninja. Tuto fóbii překonala až v bitvě, kdy chránila Naruta. Po smrti Nawakiho a Dana opustila Skrytou Listovou společně s Shizune.

Jak bylo již zmíněno, Tsunade je obrovskou oporou v oblasti léčitelství. Je věhlasně známá svým lékařským uměním a bezesporu je v tomto ohledu i nejlepší. Proto se na ní obrátil i jeden ze Sanninů - Orochimaru, který měl při boji s Třetím Hokagem ochrnuté ruce. Za to by prý vrátil jejího bratříčka Nawakiho a jejího přítele Dana zpátky k životu. Tsunade se velice rozmýšlí. Pokud by Orochimarovi pomohla, on by zničil Listovou a když mu nepomůže nebude mít zpátky dvě nejbližší duše. Rozhodne se, že Orochimarovi nepomůže.
Tsunade nosí na krku amulet, který jí dal její dedeček (První Hokage). Je to náhrdelník, za který se dají koupit až tři hory. Tento amulet nikdy v sázce nevsadila, krom v sázce s Narutem. Předmětem sázky bylo to, že se Naruto do týdne naučí techniku vysoké úrovně, a to Rasengan. Lidé, kteří tento náhrdelník nosili, často velmi brzo umírali. Tsunade ho dala Narutovi, protože je rozhodnut nezemřít do té doby, než se stane Hokagem.
Po přemlouvání Tsunade souhlasila, že přijme titul Pátého Hokage a bude vést Skrytou Listovou. Později přijala Sakuru jako svého studenta.

Zajímavosti


Za jméno Tsunade často dávají "hime" 姫, což znamená princezna. Je to kvůli tomu, že je vnučkou Prvního Hokageho, ale také proto, že se jí často bojí. Naruto jí ale říká Tsunade-baachan = stará paní Tsunade. Kanji (賭 - kake), které má Tsunade na zádech, znamená hrát (hazardní hry).

U každého má velké dluhy. Někdy ovšem vyhraje velké peníze, ale to skoro vždy znamená velký problém, například před tím, než se setkala s Orochimarem, tak vyhrála kopu peněz.
Je to i velk ý pijan, a slvo alkohl je jí velice blízké. Saké je jeí milovaný, velmi oblíbený nápoj.


Osobní info

Je považována za nejkrásnější kunoichi (ženská ninja) na světě.
Tsunade tedy patří mezi Legendární Sanniny. Narodila se 2. srpna a je jí 50 let. Má hnědé oči, blond vlasy, měří 163,1 cm a váží 48,9 kg.Tsunade je také velká hazardní hráčka, která má ovšem ve hrách neuvěřitelnou smůlu. Často se jí přezdívá jako "legendární lempl" - Densetsu no Kamo).

Překlad jména

Tsunade znamená uvazovací lano. Jména Jiraiya, Tsunade a Orochimaru pocházejí z "Jiraiya Goketsu Monogatari" - Příběh galantního Jiraiyi (staré japonské literární dílo). Tsunade je v tomto příběhu popsána jako mistr magie se slimáky a byla vdaná za Jiraiyu.

Techniky

Kuchiyose no Jutsu (přivolání - slimáci)Shousen Jutsu (technika mystické dlaně)
Chakra no Enjintou (Chakrový skalpel)
Tsuutenkyaku (bolestivá noha z nebes)
Souzou Saisei (znovuzrození)
Infuuin: Kai (stínová pečeť: zrušení)
Ranshinshou (porušení důležitých tělních bodů)
Henge no Jutsu (přeměna)