Mei Terumi

25. května 2011 v 17:48 |  Mei Terumi (Mizukage)

Mei Terumī

Mei Terumī je Godaime Mizukage. Je současná Kage v Kirigakure no Sato-(Skrytá Mlžná vesnice). Objevila se pouze v nejnovějších dílech Mangy.
Je to celkem mladá a krásná žena, která se snaží obrátit jméno své vesnice od zla k dobru, protože byl předešlý Mizukage tyran. Mei je veselá osoba, co se pokouší řešit vše s úsměvem na rteh.

V řeči se, pokud možno pokouší vyhnout konfliktu a snaží se být otevřená. To se ukázalo, když na setkání kage byla ochotna naslouchat Gaarovi a dokonce ho v jedné chvíli i bránila od Tsuchikagova neuctivého chování. Nicméně Mei může být také i velmi koketní (Když na setkání kagů vtrhl Sasuke a ona mu odpověděla, že nevypadá vůbec špatně a prohlásila "Takový hezký mládenec...Jaká škoda. Aspoň ti dám polibek, pod kterým roztaješ." Což Karin naštvalo a řekla jí, že je to stará rašple. Mei se pak naštvala a začali bojovat...).

Zajímavosti

Mizukage má své dva strážce : Ao a Chōjūrō. Vychází s nimi dobře, až na několik případů, kdy Ao mluví o staré dobré době, kdy se nikdo neflákal, a přestože je Ao považován za jejího nejlepšího přítele, tak se Mizukage naštve a vždy mu v klidu řekne: "Slkapni, nebo tě zabiju" a poté Ao ztichne. Mei je celkem háklivá, pokud jde o její milostný život, protože když Ao někdy něco řekne, ona si to v hlavě nějak divně přebere a vždy to souvisí s vdáváním, tak mu také řekne řekne " Zmlkni, nebo tě zabiju!".
Chōjūrō je menší a má Mizukage rád.
K Chōjūrōvi se Mizukage chová mile, protože je často nerozhodný a nevěří sám v sebe.

Osobní info

Mei Terumi vypadá vzhledem moc hezky. Má dlouhé hnědé sestříhané vlasy a nahoře drdol. Zelené oči a modře nalakované nehty. Měří zhruba 178 cm a váží 53,9 kg. Je to štíhlá žena něco po třicítce. Nosí dlouhé modré šaty ke kolenům a boty na podpadku s chrániči pod kolena. Má síťované silonky a tílko pod šatami. Šaty a ťílko začínají až pod rameny. Kolem pasu nosí něco jako "ledvinku", což jí slouží jako kabelka.


Překlad jména

"Terumi" znamená něco jako "zářivě krásná", ale každý má jiný názor na to, jak vypadá.¨


Přírodní elementy Chakry

Mizukage má:
Doton-(země)
Katon-(oheň)
Suiton-(voda)
Youton-(Kyselina v pevnějsí formě Lávy)
Futtun-(Výpary z Kyselin)

Youton Mizukage je tak silný, že dokázal roztavit i Sasukeho Susanoo. Mizukage má ale ještě jedno Kekkei Genkai-Futton, díky kterému vyvolá mlhu, která je jedovatá.

Techniky:

Youton: Yokai no Jutsu
Futton: Komu no Jutsu 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte raději Mei nebo Tsunade?

Mei
Tsunade
Obě stejně
Ani jednu

Komentáře

1 Laurinka Laurinka | 6. ledna 2012 v 20:02 | Reagovat

Hustej blog..:D

2 godaime-kage godaime-kage | 15. května 2012 v 19:12 | Reagovat

díky

3 ledvinkamoda ledvinkamoda | Web | 17. března 2014 v 0:04 | Reagovat

Ledvinka je opět v módě! https://www.facebook.com/pages/Ledvinka/300030496745673?fref=ts https://twitter.com/LedvinkaModaCZ

4 Mirkaphes Mirkaphes | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 19:22 | Reagovat

Peels can help to escape from most old amendments of the skin cover. operations effective at any time, adapted for skin of any species. After non-traumatic peeling disappear small wrinkles, skin becomes smooth, without wrinkles. Adaptation – 3 days. The middle peeling efficiently copes wrinkles (expression, age, affects little pits, eliminates age spots.
Recovery – seven days. Deep peeling doing in the beauty hospitals. This is most effective operation, although requires long term rehabilitation – up to one month.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-before-and-after>chemical skin peel before and after</a>

5 Kulpamn Kulpamn | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 4:36 | Reagovat

Lump armpit brings discomfort, hurts when clicking. To delay trip in the hospital cannot be. Bulge under the muscle cavity may become cancer illness. But most often it is result frequent use antiperspirants with aluminum, violation rules personal hygiene, excessive sweating. Inflammation causes narrow blouse, polluted razor, the infection.
<a href=http://armpit.info/what-does-a-small-hard-lump-under-armpit-mean>small lump under armpit</a>  
Discomfort under the arm, inflammation, lump getting hot? This is the boil that should should, then drink medications. initial stage treat ointments, antibacterial drugs. If the ailment is started, need surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama