Únor 2012Dan

9. února 2012 v 20:53 Tsunade (Hokage)

Dan Katou

Dan (ダン) byl Shizunin strýc a Tsunadin přítel (jakože s ní chodil). Protože jeho mladší sestra zahynula při jednom z mnoha nájezdů na Listovou vesnici, rozhodl se, že bude lépe ochraňovat ty, na kterých mu záleží. Právě proto bylo jeho cílem stát se Hokage. Zemřel během souboje na vykrvácení. I když se ho Tsunade zoufale snažila zachránit, tak se jí to nepovedlo. Tento zážitek způsobil Tsunade hemofóbii (strach z krve) a odešla společně s Shizune do Listové vesnice.

Mnoho let po Danově smrti zkoušel Orochimaru přesvědčit Tsunade, aby uzdravila jeho paže odměnou za navrácení života Danovi a jejímu mladšímu bratrovi Nawakimu. Přesto, že Tsunade velmi toužila po letech vidět ty, které v životě nejvíc milovala, odmítla Orochimarovu nabídku.


Tento ninja má sportovní postavu je průměrně vysoký a i jeho váha je na muže průměrná. Má oválný obličej, delší nos, šedé vlasy a tyrkysové oči. Čelenku nosí klasickým způsobem - na čele.Svými radikálními návrhy pomohl Konoze stát se vesnicí s nejlepší zdravotnickou péčí.
Byl to právě on, kdo navrhl, aby v každém oddílu byl jeden ninja s lékařským výcvikem!! Díky svým podobným názorům si ihned padl do oka s Tsunade, se kterou se později i zasnoubil. Je také Shizunin strýc.

Osobní ifo

Věk: 27
Narozen: 4. prosince
Výška: 180,2 cm
Váha: 87,1 kg
Krevní skupina: A

Shizune

9. února 2012 v 16:35 Tsunade (Hokage)

Shizune

Shizune je nadaný lékařský ninja, učila se u samotné Tsunade. V současné době pomáhá jako asistent právě Tsunade. S Tsunade opustila Listovou vesnici po tom, co zemřel Dan, její strýc ( je to jehoneteř). Jako lékařský ninja v Listové například léčila Hyuugu Nejiho. Její neobvyklejší technikou je Chikatsu Saisei no Jutsu (léčebná a regenerační technika).


Její osobnost je celkovým protikladem Tsunade, Shizune totiž kontroluje svůj vztek i svoje ostatní vášně, je milá, přátelská a rozumná. Bere všechno rozumně a krom toho, že žehlí po Paté spoustu průšvihů, také na ní dohlíží, aby se nevěnovala jen zábavě a pití Saké.Shizune je na úrovni jounina a také je zdravotnickým ninjou, jedna z nejlepších v celé Konoze. Aby také ne, když její učitelkou je samotná Tsunade. Shizune tedy velmi dobře zvládá všechna léčebná jutsu, také má nadání pro tvorbu různých jedů, protijedů a léčebných látek.
Stejně jako Tsunade umí kontrolovat, regulovat a stoprocentně využívat celou svojí chakru, což se hodí jednak ke zvětšní fyzické síly a jednak při pečetících technikách.
Po tom, co se Tsunade stala Pátým Hokagem, Shizune automaticky získala práci jako její asistentka. I když někdy taky musí plnit mise, zvláště po invazi Písečné vesnice, když byl v Listové vesnici nedostatek ninjů.

Summit 5 Kagů a 4. Velká válka ninjů

Shizune se stará o Tsunade, která je nyní v komatu. Po nějakém čase se nakonec i Tsunade probírá a znovu přebírá velení nad Knohou.Osobní info

Shizune se narodila 18. listopadu, je jí 28 let. Má černé vlasy a oči, měří 168 cm a váží 49,2 kg. Shizunina hodnost je Jounin.

Techniky

Shikomishindan (Připravená střela jehel)
Shōsen Jutsu (technika Mystické ruky)
Chikatsu Saisei no Jutsu (léčebná a regenerační technika)
Fukumikuchi Hari (Jehly ze skrytých úst)
Dokugiri (Jedovatá mlha)
Kage Bunshin no Jutsu (Stínové klonování)